JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
