JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Version
pt: Versão

en: File
pt: Ficheiro

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Active
pt: Ativo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Custom
pt: Personalizado

en: External
pt: Externo

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
