JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: External
ca: Extern

en: Source
ca: Font

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
