JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: File
he: קובץ

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Region
he: איזור

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: External
he: חיצוני

en: Source
he: מקור

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
