JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: External
it: Esterna

en: Source
it: Sorgente

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.
