JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Built-in
kn: ಒಳನಿರ್ಮಿತ
