JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: External
lv: Ārējais

en: Source
lv: Avots

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
