JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: File
ro: Fișier

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: External
ro: Extern

en: Source
ro: Sursă

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
