JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: File
th: ไฟล์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: External
th: ภายนอก

en: Source
th: แหล่งที่มา
