JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra
