JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: External
gl: Externo

en: Source
gl: Orixe

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
