JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: File
ja: ファイル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Region
ja: リージョン

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: External
ja: 外部

en: Source
ja: ソース

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。
