JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Region
ka: რეგიონი

en: External
ka: გარე

en: Source
ka: წყარო

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
