JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
