JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Source
ne: स्रोत
