JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
