JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: External
lt: Išorinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
