JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Source
pl: Źródło

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL
