JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
