JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno
