JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Version
vi: Phiên bản

en: File
vi: Tập tin

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: External
vi: Bên ngoài

en: Source
vi: Nguồn

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Built-in
vi: Tích hợp
