JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Region
is: Øki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt
