JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Source
ku: سەرچاوە
