JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Source
be: Крыніца

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
