JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: External
da: Eksterne

en: Source
da: Kilde

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
