JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: File
fi: Tiedosto

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: External
fi: Ulkoinen

en: Source
fi: Lähde

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
