JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Footer
ht: Pye paj
