JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Region
hu: Régió

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: External
hu: Külső

en: Source
hu: Forrás

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
