JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Version
tr: Sürüm

en: File
tr: Dosya

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Region
tr: Bölge

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: External
tr: Harici

en: Source
tr: Kaynak

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.
