JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
