JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: External
az: Xarici
