JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Region
nl: Gebied

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: External
nl: Extern

en: Source
nl: Bron

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: External URL
nl: Externe URL
