JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
