JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Source
sk: Zdroj

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Head
sk: Hlavička
