JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: Footer
sr: Подножје
