JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc5) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Source
ug: مەنبە

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
