JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: File
cy: Ffeil

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu
