JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Version
es: Versión

en: File
es: Archivo

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Region
es: Región

en: Footer
es: Pie de página

en: Custom
es: Personalizado

en: External
es: Externo

en: Source
es: Origen

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: External URL
es: URL externa

en: No libraries available
es: No hay librerías disponibles

en: No libraries selected
es: No hay librerías seleccionadas
