JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Source
eu: Iturburua

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
