JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Version
hi: संस्करण

en: File
hi: फ़ाइल

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Footer
hi: पादलेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: External
hi: बाहरी

en: Source
hi: स्रोत

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।
