JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र
