JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်
