JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
