JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Region
ps: سيمه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Source
ps: سرچينه
