JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: File
ru: Файл

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Region
ru: Область

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: External
ru: Внешний

en: Source
ru: Источник

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.
