JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc6) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: External
sv: Extern

en: Source
sv: Källa

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
