JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Region
ar: المنطقة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: External
ar: خارجي

en: Source
ar: المصدر

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
