JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: File
is: Skrá

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Region
is: Svæði

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Head
is: Höfuð
