JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Source
mg: Loharano
