JavaScript Libraries Manager (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Region
am: ክልል

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Source
am: ምንጭ
